Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Sinicki Menu

Kancelaria Sinicki

Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Sinickiego świadczy kompleksowe usługi prawne. Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Pomoc ta w szczególności polega na bieżącym doradztwie prawnym, udzielaniu porad prawnych oraz prowadzeniem postepowań przed sądami, organami ścigania oraz przed organami administracji i organami egzekucyjnymi.

Zespół prawników Kancelarii charakteryzuje połączenie doskonałego przygotowania teoretycznego z doświadczeniem zdobywanym podczas praktycznego stosowania prawa. Zapewnia to najwyższy poziom świadczonego przez Kancelarię doradztwa prawnego z uwzględnieniem wszechstronnego rozumienia oczekiwań oraz interesów naszych Klientów.

W codziennej pracy zawsze kierujemy się naczelnymi zasadami etyki zawodowej. Rzetelność w prowadzeniu powierzonych nam spraw, zrozumienie, poufność przekazywanych informacji i przejrzystość zasad wzajemnej współpracy to wartości jakimi się kierujemy świadcząc pomoc prawną na rzecz naszych Klientów.

Zawsze na wstępie jasno określamy warunki współpracy. Na bieżąco informujemy Klientów o stanie prowadzonych dla Nich i na Ich rzecz spraw, zachowując dyskrecję co do powierzonych nam informacji. Zdobyte doświadczenie i wiedza naszego zespołu połączone z praktycznym jej zastosowaniem gwarantują maksymalną ochronę interesów Klientów Kancelarii.

Zapraszamy do współpracy
Poznaj nasz zespół

Nasz zespół

Adwokat Paweł Sinicki

Adwokat Paweł Sinicki

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w największych kancelariach adwokacko–radcowskich na terenie województwa śląskiego. Brał udział w procesie restrukturyzacyjnym przedsiębiorstwa państwowego z siedzibą w województwie świętokrzyskim.

W Kancelarii zajmuje się głównie obsługą przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży budowlanej i pochodnych. Specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, współpracując w tej dziedzinie z syndykami masy upadłości z województwa śląskiego. Zajmuje się również reprezentacją Klientów Kancelarii w postępowaniach administracyjnych i sądowo–administracyjnych.

Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie pasjonat kolarstwa szosowego z wieloletnim doświadczeniem w amatorskich wyścigach MTB.

Aplikant adwokacki Bogusława Kopka-Sinicki

Aplikant adwokacki Bogusława Kopka-Sinicki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jako seminarzystka Katedry Prawa Karnego Procesowego UŚ pracę magisterską z tematyki uprawnień pokrzywdzonego w postępowaniu przygotowawczym broniła pod kierunkiem prof. Kazimierza Marszała. Ukończyła również podyplomowe studium prawa europejskiego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W Kancelarii odpowiada za kompleksową obsługę wybranych podmiotów gospodarczych. Zajmuje się także sprawami z zakresu prawa karnego, rodzinnego oraz prowadzeniem szkoleń ze szczególnym uwzględnieniem tematyki prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Angażuje się w dynamiczny rozwój działalności prowadzonej przez Klientów Kancelarii w formie start–up i e–biznes.

Posługuje się językiem niemieckim.

Prywatnie wieloletnia pasja do podróżowania i turystyki zaowocowały uzyskaniem uprawnień pilota wycieczek.

Zobacz czym się zajmujemy

Obszary działania

 • Prawo cywilne
 • Prawo karne, wykroczeń, karne skarbowe
 • Prawo gospodarcze
 • Prawo budowlane
 • Prawo rodzinne
 • Prawo pracy
 • Prawo administracyjne
 • Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne
 • Dochodzenie roszczeń, windykacja
 • Odszkodowania, zadośćuczynienia
 • Mediacja, polubowne rozwiązywanie sporów
 • Reprezentacja przed sądem i innymi organami
 • E-biznes, start-up
 • Szkolenia
Skontaktuj się z nami